חט"ב פיינשטיין פ"ת

מבזקים
02/05/2018
30/04/2018
27/04/2018
15/03/2018
09/03/2018
18/02/2018
04/12/2017
23/10/2017
19/10/2017
16/10/2017
25/09/2017
24/09/2017
13/09/2017
10/09/2017
07/09/2017
31/08/2017

מבזקי משו"ב
השורשים שלי - שמות משפחה יהודיים

השורשים שלי - קהילות יהודיות

מצגות מעניינות
מצגות בעלות תכנים חשובים ומעניינים מתחומים שונים.

מידע להורים
גיל ההתבגרות, הורות, סיכונים, לקויות למידה ועוד.

סגננות חשיבה צח סלור

קבוצות דיון

האתר מעודכן לתאריך:  13/08/2018

כניסת מנויים


 
 

 

         
מרכז המשאבים: כל מה שרצית לדעת בחופש הגדול (רשימות ספרים, עבודות לקיץ, מידע לגבי מבחני מעבר, פעילויות ועוד)
במרכז המשאבים תמצאו מידע בנושא החופש הגדול והערכות לקראת פתיחת שנת הלימודים תשע"ט


חידון עירוני: 140 לפ"ת ו-70 לישראל
חידון עירוני בנושא: 140 שנים לפתח-תקוה ו-70 שנים למדינת ישראל


רישום לחטיבת פיינשטיין - תשע"ט לתלמידי כיתות ו'


לקראת רישום לחטיבה לשנה"ל תשע"ט- מידע לתלמידי והורי בתי הספר היסודיים המזינים


רישום לתיכון "ברנר" תשע"ט - יוצאים לדרך (לחצו על הכותרת למעבר למילוי השאלון)
הליך הרישום לתיכון ברנר לשנה"ל תשע"ט יתבצע עפ"י השלבים הבאים: 1.מילוי שאלון עד ה-15.3.18- למילוי השאלון לחץ כאן 2. הגעה ליום הרישום בליווי אחד ההורים לפי הפירוט הבא: תלמידי חטיבת הביניים פיינשטיין (למעט תלמידים אשר קיבלו זימון אישי) מוזמנים ביום שני, 19.3 בין השעות 15:00-18:00 תלמידי חטיבת הביניים פיינשטיין שקיבלו זימון אישי ותלמידי חטיבת הביניים ברנר מכיתות ט'5 ו-ט'3 מוזמנים ביום שלישי, 20.3 בין השעות 15:00-18:00 תלמידי חטיבת הביניים ברנר מכיתות ט'1,ט'2 ו-ט'4 מוזמנים ביום רביעי, 21.3 בין השעות 15:00-18:00 יש להגיע בליווי אחד ההורים ולהביא עמכם: שתי תמונות פספורט, צילום ת.ז כולל ספח של שני ההורים תעודת סיום ח ותעודת מחצית א - ט (העתק ומקור, לא יתקבל העתק ללא מקור) אבחון (במידה שקיים) לידיעתכם, הקבלה לבית הספר תקבע סופית בסוף שנה"ל לאחר קבלת תעודת מחצית ב.


שכבת ט'-הנחיות רישום למגמות ומדריכי רישום לתשע"ט


ספרים חדשים בספריה
ספרים חדשים בספריית "פיינשטיין" מוזמנים לקרא בהנאה ובשמחה. הספרניות, סופי וחוה.


מועצת תלמידים
מועצת התלמידים הינה הגוף המייצג של תלמידי בית הספר. המועצה מורכבת מנציגי הכיתות מכלל בית הספר, אשר נבחרים בבחירות דמוקרטיות. המועצה דוגלת בערכים רבים ביניהם שוויון ,כבוד הדדי, נאמנות, שותפות, ייצוגיות ועוד. את מועצת התלמידים מנחה ומובילה המורה אלית גווילי.


השתתפות בטקסים- תשע"ח
בימים אלו אנחנו מתחילים להערך להפקת הטקסים הקרובים: יום הזיכרון לשואה והגבורה ויום הזיכרון לחללי מערכות ישראל. המעוניינים מוזמנים למלא את הטופס הבא. יש לקחת בחשבון שלא כולם יוכלו להשתתף וכן תדרש מכל משתתף/ת אחריות רבה, מסירות, פניות וגמישות. ובנוסף, גם בחופשת הפסח יתקיימו חזרות. כמו כן יש לציין כי משתתפי הטקס יהיו גם תלמידים מהתיכון והקהל יהיה תלמידי שכבות ז-יב!


יום קהילה משטרה-פיינשטיין- 20.03.2016


תשע"ח: הנחיות לכתיבת עבודת חקר המשפחה (שורשים) - צעד אחר צעד


תלמידי שכבת ט'-משוב - פעילות בנושא אלכוהול, סמים ואלימות של המרצה אייל מדני


תשלומי הורים- לינק קישור לתשלומי בית-הספר- לחצו לתשלום


מצגת מצעד הספרים בחטיבת פיינשטיין תשע"ז


שותפות ומעורבות הורים בפינשטיין- הורים יקרים נא לחצו ומלאו את הטופס. תודה על שיתוף הפעולה


גלישה בטוחה ברשת-השבוע הלאומי לגלישה בטוחה 8-13 בפברואר 2015
גלישה בטוחה ברשת מהפכת המידע של המאה ה-21 מזמנת שפע של אפשרויות חדשות ומרתקות ללמידה, ליצירת קשרים חברתיים ולהנאה. אולם לצִדן של הזדמנויות אלו, היא מציבה אתגרים חדשים ומורכבים, וחושפת אותנו גם למצבים של סיכון ופגיעה. אגף טכנולוגיות מידע במשרד החינוך שם לו למטרה לקדם הסברה בנושא גלישה בטוחה ברשת, ולהקנות כלים להתמודדות עם מצבים לא ראויים ומסכנים. המידע והתכנים מיועדים לתלמידים, למורים ולהורים לשם קידום שימוש מיטבי ובטוח באינטרנט.


מצגת שיתופית התאמות בדרכי ההוראה:


שאלונים:


יזמים צעירים


חינוך לזהירות ובטיחות בדרכים
תכנית לימודים זו היא צורך השעה בארצנו! בעיקר בגלל המציאות העגומה של ריבוי תאונות הדרכים ומספר הנפגעים העצום. מדינת ישראל היא מדינה מפותחת מבחינה חברתית, כלכלית, וטכנולוגית (אחת מהמתקדמות בעולם) אך, במקרי תאונות הדרכים אנו כמו מדינות לא מפותחות! גידולם המסחרר של צי המכוניות בארץ עולה לאין שיעור על פיתוח מערכות הכבישים בארץ. ההתנהגות הבלתי מתפשרת של בעלי שררה בכבישים, גורמת לתאונות דרכים, לחוסר סובלנות ולחוסר כבוד לחיי אדם ושל משתמשי הדרך השונים.


קידום תלמידים בעלי לקויות למידה
מידע ומענה במגוון נושאים ותחומים העוסקים בליקויי למידה. באתר ניתן למצוא הסברים למונחים ונושאים בתחום הפרעת לקות למידה, פירוט חוקים וזכויות, הצעות להתמודדות וטיפול, חשיפה לספרות מקצועית למבוגרים וספרי קריאה לילדים, שאלות ותשובות בנושא ועוד. בנוסף ניתן למצוא מידע לגבי מסגרות חינוך ייחודיות לתלמידים לקויי למידה. לרשותכם פורום תמיכה ועדכונים אודות הנעשה בחט'ב פיינשטיין בתחום זה.


הסמכות החדשה
נושא הסמכות- או היעדרה של סמכות- מעורר בשנים האחרונות את עניינן של מערכות משפחתיות, חינוכיות וחברתיות. הורים ומורים רבים חשים כי הם מתקשים בביסוס סמכותם ובהשגת השפעה מספקת על ילדים ובני נוער, והיעדר הסמכות אכן מקושר בפועל לעלייה בהתנהגויות אלימות ועברייניות. מתוך: בטיפולנט


"ברחובות שלנו יש קסם מיוחד"
תלמידי ח‘ יצאו לחפש "קסם מיוחד" ברחובות המגורים שלהם. פרויקט מיוחד של חטיבת פיינשטיין, לאירועי 130 לעיר פתח תקוה, בו תלמידים מתעדים ועורכים מידע ייחודי אודות רחובות המגורים שלהם.


"הסבר פניך לאתר"
תכנית שמטרתה ליצור קשר בין הדור הצעיר לעברה המפואר של העיר פתח תקוה, לחזק את המעורבות שלו וליצור גאווה מקומית. התכנית היא חלק מפרויקט עירוני במסגרת "שימור אתרים" בעיר.


"פייניווט" - הדרך להכיר את העיר
תלמידי שכבה ח‘ בונים ומתנסים במסלולי ניווט באיזור החטיבה.


תנ"ך על הבמה
גדולתו של ספר התנ"ך הוא ביכולתו להזמין קוראים בני כל הגילים וכל הדתות, להיכנס אל הסיפור, ליטול בו צד ולהתרגש בכל פעם מחדש.


"בעין העדשה" - מצלמים את מזג האוויר בלימודי הגיאוגרפיה - כיתות ז'
שינויי מזג האויר הביאו אותי לחשוב ש...? זה זמן טוב לצאת ולצלם את גשם, קשת בענן, ברד ושלג, גלי ים, רוח, נחלים, נופים. את טיפות הגשם על העצים, את אוסף המטריות, המעילים, שילוב המלבושים, קפיצה לשלולית המים וכל דבר העולה בדמיון בזמן שכזה. צאו לצלם ופרסמו את התמונות.


"בשבילי ישראל" ב"גוגל מפות"
מגזין החופשות והטיולים שיעזור לנו להחליט לאן נצא לחפוש כבר בסוף השבוע הקרוב. בחופשה זו נסייר, נטפס, נטייל, נרכב, נשחה, ננהג, נריח, נטעם, נצפה, נשמע ונספר בשבחה של ארץ ישראל; ונדע כי יש לנו ארץ נהדרת!


מערכת שעות מחצית ב'-תשע"ח
לוח מבחנים מחצית ב' תשע"ח
הכנה למבחנים- תשע"ח
טפסים להורים-תשע"ח
נהלים "חוק בל יעבור" תשע"ח
מערכת צלצולים
מבנה ארגוני ובעלי תפקידים תשע"ח
ספרייה - מרכז משאבים
מפת התמצאות בחטיבה- תשע"ח

דף הבית | צור קשר הוסף למועדפים | הפוך לדף הבית RSS
חט"ב פיינשטיין פ"ת    רחוב ישראל ישעיהו 29  פתח תקווה    טלפון: 03-9325837  פקס: 03-9335826   דואר אלקטרוני: feinstein.edu@gmail..com
 
 
בניה וקידום אתרים בית ספריים